Eyl 3, 2019

AGF FUNDAMENTALS EĞİTMENLİK EĞİTİMİ KAYITLARI BAŞLADI!

kategori Eğitimler

AGF FUNDAMENTALS I-II (Temel Eğitim)‬
‪21-22-23-24 KASIM‬ ‬
‪MAMACADEMY/İstanbul ‬
‪Bilgi için: 0537 605 6134

 

İstanbul AGF Fundamentals (Temel) Eğitmenlik Eğitimi başlangıç eğitimi için kayıtlarımız başladı.

 

İlk temel eğitim ile açık alanda her yöne serbestçe hareket gücünü , heyecanını ve saf sevinci keşfedeceksiniz. Bu adım adım teknik sayesinde, katılımcılar için güvenle (sıfır sıkıştırma inversiyon) dersini öğretmek için bilmeniz gereken her şey öğrenilir. Ayrıca bu eğlence ve aksiyon dolu ders için Harrison AntiGravity Hamak çıkışları, tekniğin ilkeleri ve felsefesi öğrenilir. Bu yeni başlangıç için zihninizi açın, güvensizliğinizi askıya alın ve uçuşun tadını çıkarın. Açılın… Özgürleşin OPEN UP. BE FREE. FLY HIGH.

 

Eğitim Detayları

1- AGY Fundamentals 1 & 2 Eğitimi AntiGravity programının temel eğitimi olup 4 gün sürer. Sertifikalı AntiGravity® Fitness Eğitmeni olma yolundaki bu eğitimin her gününe katılım zorunludur. Tüm ileri seviye programlar için alınması gereken ilk eğitimdir. Bu eğitim üst üste iki hafta sonu şeklinde verilir.

2- Eğitim saatleri normal koşullarda 09.00 – 17.00 arasındadır. Mücbir sebepler, eğitim yeri şartları ve eğitmen şartları doğrultusunda saatler eğitmen tarafından revize edilebilir.

3- Sertifika programımız iki teorik sınav ve uygulamalı sınavdan oluşmaktadır. İlk teorik sınav; DOĞRU/YANLIŞ cevaplı 32 soruluk ön hazırlık sınavıdır ve eğitim tarihinden 1 hafta önce AGY FUN I-II kitapçığının bir bölümü ile beraber e-mailinize gönderilecektir. 2. teorik sınav; 62 çoktan seçmeli sorudan oluşan değerlendirme sınavını ise eğitimin son günü alacaksınız. Her iki sınavda da %80 başarı notu almanız gereklidir. Başarısızlık durumunda sınav mail yolu ile tekrarlanır.

4- Eğitim süresi boyunca öğrendiğiniz ve uyguladığınız teknikler üzerinden gözlemlenir, eğitim aralığında ve/veya eğitimin son günü uygulama sınavı mevcuttur. Yeterli puantajı topladığınız takdirde sertifika programımızı başarıyla tamamlamış olacaksınız. (%80 başarı gereklidir)

5- Yazılı ya da pratik sınavda başarısızlık durumunda sınav hiçbir ücrete tabi olmadan tekrar edilecektir.

6- Başarı ile tamamlanmış bu eğitim sonrası ABD Lisanslı AGF FUN I-II Eğitmenliği SERTİFİKANIZ mail yolu size iletilecektir.

7- Gereksinim duyulan şartlar; daha önceden alınmış hiçbir Sertifika gereksinimi aranmamaktadır. Her güne tam saat devamlılık gerekmektedir.

Önemli Not: Eğitime katılmadan önce Kontrendikasyonlar için uygunluğunuzu gözden geçiriniz. (sağlık durumu ile ilgili hususlar)

 

NASM & AFAA tarafından onaylandı!

 

AntiGravity® Fitness, Ulusal Spor Tıp Akademisi & Amerikan Aerobik ve Fitness Derneği tarafından sürekli eğitim sağlayıcısı olarak kabul edilmektedir.

 

Puanlama: NASM: 1.9 – AFAA: 15

EĞİTİM BİLGİLERİ

Süre 4 Gün (Her eğitim günü, 8 saatir. İki hafta sonu üst üste gerçekleşir.)
Saat 09.00-17.00
Eğitim Bedeli 4.800,00TL + KDV
Kayıt Ücreti 1.500,00TL + KDV
Gereksinim Daha önceden alınmış hiçbir sertifika gereksinimi aranmamaktadır.

* Olası bir durumda, güncel eğitim tarihinin değiştirilmesi hakkı Master Trainer tarafından saklı tutulmaktadır.

 

Ayrıca www.antigravityturkey.com adresinden eğitim talep formunu doldurabilir ve daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.