Nis 29, 2020

FITNESS

kategori Genel

Zihinsel güç beden gücünüz ile birlikte gelecek! Zihniniz güçlendikçe bedeniniz de güçleniyor. Her ne kadar sağlıklı beslenme düzeninizi korumaya çalışsanız da hayatınızda hareketsizlik varsa, bu hareketsizlik kilo almanıza sebep olur. Bunu engellemek için maksimum efor sarf ederek kısa dinlenmelerle dayanıklılığınızı artıracak ve formda kalacaksınız. Birbirinden çeşitli online derslerimizden kendinize uygun bir paketi BURAYA tıklayarak üye olup seçebilir ve bağışıklığınızı artırarak sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

ONLINE DERSLERİMİZ

 

FIT SUMMER BODY

Esin ARAL uzmanlığında Fit Summer Body derslerinde vücudunuzu şekillendiriyoruz. Hep hayalini kurduğunuzfit bir bedene merhaba demek istiyorsanız harekete geçmenin zamanı geldi. Farklı antrenman tiplerini kullanarak yapacağımız egzersizler, yağ oranınızı azaltarak ve kas kütlenizi artırarak hızlı bir şekilde forma girmenizi sağlayacak.

 

FONKSİYONEL ANTRENMAN

Aykut EVYAPAN ile Fonskiyonel Antrenmanlarda hareketten sorumlu kaslarımızı güçlendirmeye, stabilitemizi geliştirmeye ve fiziksel görünümümüzü iyileştirmeye odaklanıyoruz. Tüm vücudunuza işlevsellik kazandıracak ve günlük yaşantınızda bu kuvveti ve koordinasyonu fazlasıyla hissedeceksiniz.

 

HOMEMADE DANCE

Sadece eğlenerek spor yapmanın hayalini kurdunuz mu hiç? Homemade Dance derslerinde birbirinden farklı dans figürleriyle hiçbir şeyi umursamadan, evimizde dans ederek kilo veriyoruz. Orhan ERGİOL ile Salı günleri Latin müzikleri ve Free Latin dansı hareketlerini kullandığımız tempolu bir dersle, Perşembe günleri ise Retro Aerobik temasında Nostaljik disco/club müzikleriyle yapacağımız hareketli bir aerobik dersinde buluşuyoruz. Hafta sonu geldiğinde ise Cumartesi günü, yüksek enerjiyi evlerimizden cardio-pop temasıyla, herkesin benimsediği pop şarkılarında serbest dans ederek yakalıyoruz.

 

KALÇA-BACAK ANTRENMANI

Birçoğumuz kalça ve bacak bölgelerindeki fazlalıklardan çoğu zaman şikayet ederiz. Tüm vücudu çalıştıracak egzersizleri yapar fakat bazen kalça ve bacak bölgelerindeki fazlalıklardan bir türlü kurtulamayız. Bu tür durumlarda bu bölgeleri ayrıca çalıştırmak gerekebilir. Bacaklarımızı ve kalçamızı sıkılaştırarak şekle sokmak için Semiha GENÇ DEMİR ile bu antrenman programını uygulayabilir ve istediğiniz bölgesel şekillenmeyi elde edebilirsiniz.

 

CORE CRUNCH

Hep hayalini kurduğunuz six pack’lere sahip olmak için hala vaktiniz var! Aykut EVYAPAN ile yapacağınız karın bölgesine özel online derslerimizde hem üst hem de alt karın kaslarınızı geliştirecek ve sonrasında edindiğiniz rutinde, egzersizlerinize setler ekleyerek ve dinlenme sürelerini azaltarak aynı zamanda kondisyonunuzu ve dayanıklılığınızı da artıracaksınız.