Eyl 13, 2019

MamAcademy eğitmenleri “yuvaya” çağırıyor

kategori Duyurular

Türkiye’de AntiGravity© Fitness disiplininde eğitmen yetiştirmek ve bu eğitmenlerin sürekli gelişimine katkıda bulunmak MamAcademy olarak kuruluş amaçlarımız arasında yer alıyor. Tam da bu nedenle kendimizi sadece spor yapılan bir “salon” değil, eğitimin ve gelişmenin sürekli devam ettiği bir “Akademi” olarak konumlandırmayı tercih ediyoruz.

Şimdi bu hedef doğrultusunda yeni bir adım atıyor ve sertifikalı tüm eğitmenlerimize özel AGF CAGI üyeliğiyle yüzde 15 indirim sağlıyoruz.

Hedefimiz eğitmenlerimizle düzenli paylaşımda bulunmaya devam etmek ve onların AntiGravity© Fitness disiplininde kendilerini yenileyerek günceli takip etmelerine yardımcı olmak.

Eğitmenlerimizin çok iyi bildiği gibi AntiGravity© Fitness felsefesinde araştırma, sürekli yenilenme ve gelişimi barındıran bir disiplin. Kurucu Christopher Harrison tam da bu nedenle çalışmalarını sürdürdüğü ortamı bir spor salonu veya spor merkezi değil bir “LABORATUVAR” olarak tanımlamayı tercih ediyor.

MamAcademy olarak AGF’in özünde yatan bu felsefeyi derinden benimsiyor ve tüm eğitmenlerimizle birlikte karşılıklı paylaşıma dayalı bir modele inanıyoruz.

İşte bu nedenle MamAcademy üyeliğini sevgili eğitmenlerimize Beşiktaş Fulya’daki MamAcademy AGF Headquarter stüdyomuzda yüzde 15 indirimle sunuyoruz.