Haz 8, 2020

MAMACADEMY İLE KURUMSAL ÖZEL DERSLER

Yapılan onca sağlık harcamalarının tam da ortasında, kurumlarınızda verimliliğin yanında karlılığınızı da artıran yeni bir trend…

Kurumsal egzersiz programları!

Bu programlarımız, bir sağlık kültürü oluşturarak çalışanlarınızın refahı için bütünsel bir yaklaşımı desteklemek ve teşvik etmek için tasarlanmıştır. Geleneksel egzersiz programlarının ötesine uzanan kurumsal bir egzersiz çözümü sunmak, çalışan nüfusu arasında sağlıklı alışkanlıklar geliştirecek, dolayısıyla sağlık sonuçlarını iyileştirirken üretkenliklerini de artıracak. Aynı zamanda insan kaynakları yatırımlarınızı optimize ederken, çalışanlarınızın işe olan sorumluluk ve bağlılıklarını da yükseltecek.

Pandemi sürecinde oldukça sarsılan iş yaşantınız, ofislerinizde yaşanabilecek hastalıkların önlenmesi ve sağlıklı bir yaşam için düzenli egzersiz programlarının alışkanlık haline getirilmesiyle yaşanabilir ve keyifli bir hale geliyor.

MamCorporateWellness

MamCorporateWellness, “Kurumsal İyi Yaşam” mottosuyla tüm şirketler için, çalışanların sağlıkla ilgili risklerini azaltmayı ve dolayısıyla hayat kalitelerini yükseltmelerini hedefliyor. Hayat kalitesi artan çalışan işine daha iyi konsantre oluyor ve böylece şirketin de fayda gördüğü bir döngü oluşuyor.

Harvard Business Review bu programı “Çalışanların sağlık risklerini azaltıp hayat kalitelerini yükseltmelerini destekleyen, kişisel verimliliklerini arttıran ve firmanın karlılığını pozitif etkileyen davranışları benimseyip korumalarını destekleyen, organize ve işveren sponsorluğunda gerçekleşen programların bütünü.” olarak tanımlıyor.

Kurumsal egzersiz programları neden önemlidir?

Kurumlarda kişiye özel oluşturduğumuz bu birebir dersler, her biri kendi alanında deneyimli uzmanlarımız tarafından verilmektedir. Çalışanlarınız için satın alacağınız bu özel ders paketinde, çalışanlarınızın stres seviyelerini azaltmayı, motivasyon ve yaratıcılıklarını artırmayı ve fiziksel olarak rutin bir şekilde aktif olmalarını sağlıyoruz.

Daha sağlıklı çalışanlara sahip olmak, kârlılığınıza destek sağlamak için artan sağlık maliyetlerini azaltmaya yardımcı olur. Çalışanlarınıza sağlam bir kurumsal egzersiz programı sunmak da kurumunuzda en iyi yetenekleri bulundurmana yardımcı olarak piyasada rekabet üstünlüğünü sağlar.

Siz de kurumunuzun üretkenliğini artırmak isterseniz hemen MamCorporateWellness programını buraya tıklayarak satın alın ve sağlıklı yaşama adım atın!