Şub 25, 2020

MAMACADEMY, “LET’S TALK BULUŞMALARI”NA DAVETLİSİNİZ!

kategori Atölyeler

MAMACADEMY yeni bir workshop serisine başlıyor. Bundan böyle salı akşamları “Let’s Talk” diyoruz. Her ay farklı temalarla ve konuşmacılarla karşınızda olacağımız “Let’s Talk” buluşmalarında zihinsel yorgunlukları geride bırakıp, bu yorgunlukların bedensel yansımalarından arınacağımız şifa dolu bir yolculuğa çıkıyoruz.

 

 

Hayatta hepimizi sınırlayan bazı zayıflıklar ve yorgunluklar var. Bu zayıflıklar bizi potansiyelimize ulaşmaktan alıkoyuyorlar. Zayıf yönlerimiz, korkularımız ve zihinsel blokajlarımız, yaşamak istediğimiz hayattan zevk almamıza engel oluyor.

 

MAMACADEMY, Let’s Talk workshoplarıyla, sizi geride tutan tüm bu zayıflıkların üstesinden gelmeniz için sizlere her ay farklı temalarla bir kapı açıyor. Doğru yönde gitmek ve önünüze gelen engelleri aşmak bu zihinsel egzersizlerle çok daha keyifli olacak.

 

MAMACADEMY’nin kurucusu Mine Melek, zihinsel yorgunluklar ve bunların bedene yansımalarını geride bırakmak için gerçekleştirdiği Let’s Talk buluşmalarıyla ilgili şunları söylüyor:

 

“Yaşadığımız yoğun ve stresli hayatın sebep olduğu bedensel yorgunluklarımıza bir de bununla gelişen değişken ruh hali, yarı yolda bırakılmışlık hissi veya motivasyon kayıpları da eklenince sadece fiziksel egzersiz yapmak bazen bu enerjiyi olumlamada tam anlamıyla etkili olmaz. Biz, workshoplarımızda, her ay farklı bir temayla ve birbirinden kıymetli konuşmacılarla çalışarak tüm bunların üstesinden geliyor ve birlikte şifalanıyoruz.”

 

MAMACADEMY, içinizdeki o parlak ışığın farkına varmanız için bu workshopları gerçekleştirirken, bir yandan da farklı bir manevi noktayı vurgulamak istiyor.

 

Maddi bir karşılık yerine, yardım amaçlı evrensel bir alışveriş

MAMACADEMY, içinizdeki o parlak ışığın farkına varmanız için bu workshopları gerçekleştirirken, bir yandan da farklı bir manevi noktayı vurgulamak istiyor.

 

Zihinsel yorgunlukları geride bırakıp, bu yorgunlukların bedensel yansımalarından arınacağımız şifa dolu yolculuğumuzda, evrendeki ve içimizdeki manevi akışı dengelemek adına maddi bir karşılık yerine, yardım amaçlı evrensel bir alışverişe niyet ediyoruz. Evde öylece duran ama başka birinin ihtiyacı olabileceğini düşündüğünüz birkaç eşyanızı yardım amaçlı yanınızda getirebilirsiniz.

 

Toplanan malzemeyi ihtiyacı olanlarla paylaşmaya niyet ederken şifanın ve sevginin çoğalmasını hayatımızda ve içsel derinliklerimizde yaşamak için neler mümkün…

 

Gönlünüzden geçen niyete eş, ağzınızdan çıkan sözler gerçekleşmek üzere evrene teslim edilir ve evren size borçlu kalmaz! Niyetiniz hayatınızın rotasını belirler. Mümkün senin rızandır. Evrendeki bu mucizevi dönüşümün bir parçası olmak sevgi dolu akışa güvenmektir.

 

Hayat ‘Ben’den ‘Biz’e, ‘Biz’den ‘Bir’e yapılan yolculuktur. Kalbimizdeki şifa ve gerçekliğe ayna olan ise varoluşa “sevgi ile teşekkür”dür.

 

*MAMACADEMY, Let’s Talk Buluşmaları’na katılım ücretsiz ve herkese açıktır.