Nis 29, 2020

MAMACADEMY ONLINE STÜDYO’YA HOŞGELDİNİZ!

kategori Genel

MAMACADEMY ailesi olarak uzman eğitmenlerimizle artık Online Stüdyomuzda da sizlerle beraberiz.

Şu an içerisinde bulunduğumuz sınırların yarattığı duygusal tahribatları ancak düzenli bir egzersiz programı ve sağlıklı beslenme ile aşabileceğimizi düşünüyoruz. Biliyoruz ki düzenli egzersiz yapmak bizlere hem bedenen hem de zihnen iyi geliyor. Hayatınızı daha sağlıklı ve daha aktif bir hale getirerek kaldığınız yerden devam etmeniz için, sizlere muhteşem bir program hazırladık.

İster arkadaşlarınızla ister bireysel olarak katılabileceğiniz derslerimizden hemen BURAYA tıklayarak üye olun, kendinize uygun olan paketi seçin ve evinizde spor yapmaya devam edin.

 

ONLINE DERSLERİMİZ

 

YOGA

Yoga programımız Yoga I-II, Nefes Meditasyon, Yoga Nidra, Yin Yoga olmak üzere dörde ayrılıyor. Online Yoga dersleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen BURAYA tıklayın.

YOGA I-II

Haftanın 6 günü, Nobel GÜLGEÇ, Evrim ESENDEMİR, Serap OCAKLILAR ve Pelin Su TAŞ tarafından verilen derslerimizde duygularınızı tanıyacak ve duygularınızla bedeniniz arasında bir bağ kuracaksınız.

NEFES MEDİTASYON

Pazar sabahlarına huzur içinde uyanmak için Evrim ESENDEMİR ile bu derslerimize katılabilirsiniz.

YOGA NİDRA

Nobel GÜLGEÇ ile Yoga Nidra, Salı ve Cuma günleri online stüdyomuzda.

YİN YOGA

Pazar akşamları Pelin Su TAŞ ile Yin Yoga dersinde online stüdyomuzda buluşuyoruz

 

MOM&KIDS

Tuba KARAYAZILI ile Kids Yoga, Hamile Yogası ve Damla Sezgin ile Kids Gym dersleri artık online stüdyomuzda! Online Mom&Kids derslerimizin detaylarını öğrenmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

 

 

PILATES

Bu derslerimiz haftanın her günü, Semiha GENÇ DEMİR, Neşe SAYILI ve Aykut EVYAPAN tarafından verilmektedir. Online Pilates dersi ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen BURAYA tıklayın.

 

 

FITNESS

Online Fitness derslerimiz Fit Summer Body, Fonksiyonel Antrenman, Homemade Dance, Kalça-Bacak Antrenmanı ve Core Crunch olmak üzere 5 adet farklı programdan oluşur. Online Fitness derslerinin ayrıntılı içerikleri için lütfen BURAYA tıklayınız.

FIT SUMMER BODY

Fit Summer Body dersleri haftanın her günü Esin ARAL tarafından verilmektedir.

FONSKİYONEL ANTRENMAN

Fonksiyonel Antrenman dersleri ise haftanın 6 günü Aykut EVYAPAN tarafından verilmektedir.

HOMEMADE DANCE

Homemade Dance dersleri Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri Orhan Ergiol tarafından verilemektedir.

KALÇA-BACAK ANTRENMANLARI

Kalça- Bacak antrenmanları dersi Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri Semiha GENÇ DEMİR tarafından verilmektedir.

CORE CRUNCH

Core Crunch dersleri Perşembe günleri Aykut EVYAPAN tarafından verilmektedir.

 

 

ANTIGRAVITY FITNESS & YOGA

AntiGravity® Fitness, Gülbin ÇETİNDEMİR ve Esin ARAL tarafından her gün Online Studio B’de verilmektedir. Ders ile ilgili ayrıntılı içerik için lütfen BURAYA tıklayın.

 

BİREBİR ONLINE DERSLER

Artık online stüdyomuzda da yalnızca sizlere özel hazırlanan online personal training dersleriyle ihtiyacınıza en uygun programı belirliyor ve uzman eğitmen kadromuzla sizleri hedeflerinize en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Ayrıntılı bilgi için lütfen BURAYA tıklayın.