Nis 29, 2020

MOM&KIDS

kategori Genel

Anneler, çocuklar ve anne adayları için farklı dersler içeren bu online programımız Kids Yoga, Kids GYM ve Hamile Yogası olarak üçe ayrılıyor.

Evde bulunduğumuz süreçlerde, çocuklarımızın enerjilerini doğru yönlendirmek ve anne adaylarımızın da sağlıklı ve stresten uzak bir hamilelik süreci geçirmeleri adına hareket etmenin ve spor yapmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden çocuğunuz varsa veya anne adayıysanız BURAYA tıklayarak kolayca üyelik oluşturabilir ve kendiniz için uygun bir paket seçip aşağıdaki derslerimizden birine katılabilirsiniz.

 

ONLINE DERSLERİMİZ

 

KIDS YOGA

Tuba KARAYAZILI ile Kids Yoga artık Online Stüdyomuzda! Çocuklarınızı erken yaşlarda yogayla tanıştırmak, sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıklarını edinmelerine ve buna uygun bir gelecek için temel oluşturmalarına yardımcı olabilir. Bu derste yapacağımız çocuk dostu yoga pozları ile aile pratiğinize çocuğunuzu da dahil edebilir ve evde olduğunuz bu süreçte çocuklarınızla daha uyumlu ve dingin bir süreç geçirebilirsiniz.

 

KIDS GYM

Çocuğunuzu ve sizi bir araya getirecek en güzel aktivite, Kids Gym şimdi ev rahatlığında Online programımızda! Bu dersler çocuğunuza dünyayı, oyun oynayarak keşfetmeyi sağlayacak ve çocuğunuzu başlangıçtan ileri seviyeye kadar çok sayıda jimnastik becerisiyle tanıştıracak. Bu derslerimizde her beceri düzeyine uygun, eğlenceli ama üretken hareketler ve aktivitelerle birlikte temel jimnastik hareketlerini uyguluyoruz. Amacımız çocuğunuzun sadece jimnastiği öğrenmesi değil, aynı zamanda özgüven kazanarak zorluklarla yüzleşmeyi de tecrübe etmesidir. Damla SEZGİN ile çocuklarınızın içindeki yaratıcıyı ortaya çıkarın!

 

HAMİLE YOGASI

Vücudunuzda büyük değişimleri tecrübe ettiğiniz bu süreçte, bu değişimleri dengede tutmak, anne ve bebek arasındaki bağı güçlendirmek oldukça önemlidir. Bu derslerde hamileliğe en uygun duruşlar ve nefes teknikleri uygulatılır. Uzman eğitmenimiz Tuba KARAYAZILI tarafından gösterilecek nefes çalışmaları, pozlarla birlikte kazanılan dayanıklılık ve beden esnekliği ile konsantrasyonunuz artacak ve ayrıca hamilelik sürecinde karşılaştığınız bel ağrıları da rahatlamış olacak. Evinizde sağlıklı ve keyifli bir hamilelik süreci geçirmek için mutlaka bu derslerimize katılın!