Nis 29, 2020

YOGA

kategori Genel

Online YOGA programımız genel olarak bedenimizdeki sıkışmış enerjileri çeşitli pratiklerle rahatlatacağımız, ruhumuzu dengeli bir hale getirecek bir programdır. Ne hissettiğinizin farkına vararak, bir duruşu, pozu gerçekleştirirken o ana odaklanacak ve bu dönüşümde giderek derinleşeceksiniz. Sağlıklı ve fit bir beden ve açık bir zihne doğru gerçekleştireceğiniz bu yolculukta BURAYA tıklayarak üyelik oluşturabilir, ve ders paketlerinden sizlere uygun olanını  satın alıp hemen online derslerimize katılabilirsiniz.

 

ONLINE DERSLERİMİZ

 

YOGA I-II

Bu dersler nefes, hiza, pozlar ve hareketler gibi temel bilgileri kapsar. Online Yoga I-II derslerinde uzman eğitmenlerimiz sizi ve bedeninizi tanıyacak, pozlarla ve duruşlarla ilgili sizlere rehberlik edecekler. Bu derslerimiz Nobel GÜLGEÇ, Pelin Su TAŞ, Serap OCAKLILAR ve Evrim ESENDEMİR tarafından verilmektedir.

 

YIN YOGA

Online Yin Yoga dersleri genelde mat üzerinde, pasif kaslarla yapılan yumuşak ve dingin bir çalışmadır. Her poz kendine özgü bir deneyim yaşatır. Özellikle çok aktif bir yaşam sürdüren kişiler için uygun bir derstir. Yorgun hissettiğiniz anlarda ve enerjinin tıkandığını düşündüğünüzde, ihtiyacınız olan enerji seviyenizi yükselten, blokajları ve gerginlikleri yok eden bir uygulamadır. Bu derslerimiz Pelin Su TAŞ tarafından verilmektedir.

 

YOGA NİDRA

Online Yoga Nidra, bilinçli olarak evlerimizde rahatlamayı öğrendiğimiz bir tekniktir. Bu uygulama, fiziksel, zihinsel ve duygusal rahatlamayı tamamlayıcı ve destekleyici bir sistemdir. Yoga Nidra uyku sorunlarını ve konsantrasyon sorunlarını çözer. Sizi tüm hafta boyunca yaşadıklarınızdan bağımsız kılar. Ayrıca stres ve duygu bozukluklarına iyi gelir. Özellikle astım başta olmak üzere alerjik rahatsızlıklara iyi gelir ve tüm hastalıkların tedavi sürecine destek olur. Bu dersimiz Nobel GÜLGEÇ tarafından verilmektedir.

 

NEFES VE MEDİTASYON

Bu dönemde nefes egzersizleri ve meditasyon yapmanın endişelerinizi hafifleteceğini, duygu bozuklukları ve strese iyi geleceğini biliyor muydunuz? Evrim ESENDEMİR ile yapacağınız Nefes ve Meditasyon derslerimizde endişelerinizi azaltıp bulunduğunuz ana yoğunlaşacak ve tüm düşüncelerinizi dinginleştirip evdeki yaşam kalitenizi artıracaksınız.