GRUP DERSLERİ

AIRARTS FITNESS & YOGA

AirArts® Fitness & Yoga, 4 boyutlu inversiyon terapisinin rehabilite içeriği ile bireyin genel sağlığını ve fiziksel çevikliğini arttırırken keyif alıp güzelleşmesini sağlamak için, 2021 yılında Mine Melek tarafından tasarlanmış kapsamlı bir Hamak disiplini tekniğidir. Egzersizlerin sıralarının sekansa göre belli olduğu bu benzersiz kombinasyon, kişinin omurgası üzerindeki basıncı azaltmayı ve kasları uzatıp güçlendirerek vücudu ayak parmaklarından başa kadar doğrultmayı hedefler. AirArts® Hamağı, uçları bir salıncak gibi iki farklı asma noktasına bağlanan yapısal bir kumaştır. AirArts® Fitness & Yoga programında bu hamak, kişinin zeminle olan dinamik ilişkisini, fizik yasalarına meydan okuyan benzersiz egzersizler yoluyla değiştirerek, vücudu uyumlamak ve ileri seviye yoga asanalarına hazırlık için kullanılır. AirArts® Fitness & Yoga, tüm fiziksel uygunluk bileşenleri için kullanılabilen bir çapraz eğitim tekniğidir. Kişinin omurgasını esnek tutarak ve dolayısıyla duruşunu doğrultarak, yaşlanma sürecini tersine çeviren bir yöntemdir. Pratiğinizde derinleştikçe beden, zihin, ruh bütünlüğünü kapsayan tüm uygulamalar gibi yolculuğunuza eşlik eden bir partnerdir.

AFY HAMMOCK BASE
Yeni başlayanlar için Hamak ile ilk dans! Bu yeni başlangıç için zihninizi açın, güvensizliğinizi askıya alın ve uçuşun tadını çıkarın. Açılın ve özgürleşin…
AA Yoga
3 boyutlu Yoga evrimini keşfedin. Her seviyeden öğrenciye hitaben beden, zihin ve ruh bütünlüğünde bedenin bir kısmının ya da tamamının askıya alınmasıyla oluşturulan Hava Yoga tekniğidir.
AA Cardiofit
Süspansiyon (askı) çalışma sistemi zorlu ve güvenli hareket teknikleriyle sizleri egzersiz rutinlerinden kurtararak sporun eğlenceli, dinamik ve fonksiyonel dünyasını sunar.
AA Barrelates
Havada dans sanatını keşfedin. Müzik, dans ve kareografi ile bir fitness sınıfından daha fazlası. Pointler havaya!
AA Restorative Yoga Therapy
AirArts Restoratif Yoga Terapi; hava yoganın nazik, meditative, yavaş germe ve rehabilitasyon sürümüdür.
AA Junior
AirArts Junior Fitness çocuklar için dizayn edilmiş bu programda çocuklarınızın neler yapabildiğine şaşıracaksınız.  ( 5 – 10 yaş )