GRUP DERSLERİ

ANTIGRAVITY FITNESS

AntiGravity® Fitness, bireyin genel sağlığını ve fiziksel çevikliğini arttırırken keyif alıp güzelleşmesini sağlamak için tasarlanmış, kapsamlı bir fitness tekniğidir. Egzersizlerin sıralarının belli olduğu bu benzersiz kombinasyon, kişinin omurgası üzerindeki basıncı azaltmayı ve kasları uzatıp güçlendirerek vücudu ayak parmaklarından başa kadar doğrultmayı hedefler. Harrison AntiGravity® Hamağı, uçları bir salıncak gibi iki farklı asma noktasına bağlanan yapısal bir kumaştır. AntiGravity® Fitness programında bu hamak, kişinin zeminle olan dinamik ilişkisini, fizik yasalarına meydan okuyan benzersiz egzersizler yoluyla değiştirerek, vücudu uyumlamak için kullanılır. AntiGravity® Fitness, hem spor hem de hareket becerileri için kullanılabilen bir çapraz eğitim tekniğidir. Kişinin omurgasını esnek tutarak ve dolayısıyla duruşunu doğrultarak, yaşlanma sürecini tersine çeviren bir yöntemdir.

AGF Fundamentals
Yeni başlayanlar için Harrison Hamak ile ilk dans! Bu yeni başlangıç için zihninizi açın, güvensizliğinizi askıya alın ve uçuşun tadını çıkarın. Açılın ve özgürleşin…
AG Aerial Yoga
3 boyutlu Yoga evrimini keşfedin. Her seviyeden öğrenciye hitaben beden, zihin ve ruh bütünlüğünde bedenin bir kısmının ya da tamamının askıya alınmasıyla oluşturulan Hava Yoga tekniğidir.
AG Suspension Fitness
Süspansiyon (askı) çalışma sistemi zorlu ve güvenli hareket teknikleriyle sizleri egzersiz rutinlerinden kurtararak sporun eğlenceli, dinamik ve fonksiyonel dünyasını sunar.
AG Airbarre
Havada dans sanatını keşfedin. Müzik, dans ve kareografi ile bir fitness sınıfından daha fazlası. Pointler havaya!
AG Restorative
AntiGravity Restoratif Yoga; hava yoganın nazik, meditative, yavaş germe ve rehabilitasyon sürümüdür.
AG Kids
AntiGravity Fitness şimdiye kadar ilk kez çocuklar için dizayn edilmiş bu programı gururla sunar. 4 günlük kapsamlı bir eğitim için tasarlanan bu program, 3 yıllık Beta test tarafından desteklenir. ( 5 – 10 yaş )