HAKKIMIZDA

Biz kimiz?

600 metre kare kurulu alanında 3 grup egzersiz stüdyosu ve 1 Personal Training stüdyosu olmak üzere 4 ana stüdyodan oluşmaktadır. Fitness kültürü çatısı altındaki farklı ve özel konsepti ile spor severlere gerek dinlenme gerek sosyalleşme alanı olarak hizmet eder. Sağlık ve zindelik adına oluşturduğu nutrition menüsü ile sağlıklı beslenmeyi ön plana çıkartır. Bay/Bayan soyunma odalarında hijyen ve rahatlık esas alınmıştır.

Akademik yapısında eğitim ve öğretim organizasyonları, eğitmenlik eğitimleri, workshoplar, yurtiçi ve yurtdışı eğitimler için host stüdyo olarak ayrıca sosyal sorumluluk projeleri ile sporsal faaliyetlerini tam anlamıyla genişletmiştir.

Sporun her dalı insan sıhhati için faydalıdır. Fakat zaman, yaş ve ortam göz önünde bulundurularak sistemli olarak yapılan spor sağlık için faydalıdır. Spor yapmanın yaşı yoktur. Bu nedenle MAMACADEMY bünyesinde varolan derslerin içeriği çocuklar, gençler, yetişkinler ve ileri yaşlara hitap edecek şekilde çeşitlilik gösterir. En önemli prensibi güvenli egzersiz ilkeleri olduğu için, eğitime önem veren MAMACADEMY aynı zamanda bünyesindeki eğitmenlere ve mesleğe yeni atılan eğitmen adaylarına akademik olarak da hizmet vermektedir.

Sporun zorunluluk değil yapmak için can atılan bir aktivite olmasını hedefleyen MAM bitmeyen yenilikçi egzersizleri ile her yaşa hitap ederek İstanbul’un özel bir stüdyosu haline gelmiştir. Sağlıklı yaşamanın yanı sıra sağlıklı yaş almak için en büyük zenginliğimizin sağlığımız olduğunu unutmamalı. Beden, zihin, ruh ve öz bütünlüğü ile yaşam kalitesini yükseltmek isteyenlere hizmet vermek bizim için büyük mutluluk ve keyiftir. Sağlığına yatırımı öncelik haline getirirken eğlence ile egzersizi yaşamak isteyen herkesi MAMACADEMY ’nin ayrıcalıklarını ve konforunu yaşamaya davet ediyoruz.